sobota 9. srpna 2014

Laky na nehty

Nalakované nehty jsou krásné, stylové a říká se dokonalá žena má nehty vždy upravené. Pokod nechodíte na manikůru, musíte čas od času řešit to, že jste si koupila lak na nehty který je příliš tekutý či tuhý, málo kryje nebo po dvou hodinách zjistíte že ještě není zaschlí a pak je tady taky výdrž. Je to v podstatě štěstí v tomto článku se Vám pokusím přiblížit, které laky jsou ty lepší a které úplně ne.
Půjdeme klasicky, po značkách... ty značky které nezmíním... to ne že bych zapomněla, ale nejsem rozhodnuta o názoru :)
Takže laky Maybelline COLORAMA, všichni je jistě znáte, stojí kolem 65,- a jsou super, celkem dobře kryjí, konzistence je taky velice slušná, a musím říct, že i výdrž je super. Tyhle taky jsou krásné, mají pěkné barvičky, co by stálo za zmínění je celkem fajn štěteček. Co se mi na tomto laku nelíbí, že Vám po otevření v lahvičce nevydrží v dobré konzistenci, mě často vysychá.
Další na řadě jsou taky od RIMMEL LONDON, u těchto laků znám jen jednu kolekci a to takovou tu 60 seconds a ta je podle mě úžasná, mám doma několik na kterých je Rita Ora a asi jen jeden z kolekce PRO, rozdíl je pro mě jen v barvách, ale jinak stejně dobře kryjí, rychle schnou (což je logické podle názvu), taky docela vydrží a konzistence je taky velice dobrá. Nevýhodu jsem tady zatím nenašla.
 Laky na nehty od miss sporty jsou pro mě jedním slovem jednoduše katastrofa, u hodně z nich se mi nelíbí konzistence, u jiných zase to jak kryjí a výdrž je katastrofální u všech, tyhle laky mě prostě neberou...
Hodně, hodně známe laky jsou od essence, jejich asi nejznámější řada colour&go, no tyhle laky se neustále zdražují, ale kvalita je stále ve stejném levelu, příliš nezakryjí ani ve dvou vrstvách, u jejich usychání jsou většinou naprosto na nervy a na nehtech se mi taky moc dlouho neudrží... prostě nic moc. Teď nedávno jsem ale měla možnost vyzkoušet lak z řady effect, který je takový hodně, hodně třpitkatý a jsou to vlastně jenom třpitky a ten mě naopak velice překvapil, usychal jen chvilku a celkem i vydržel.
Další laky co jsem vyzkoušela byly od Gabrielly Salvete, o těchto lacích se nehodlám dlouho rozkecávat, mají všechno co by měly mít, jedním slovem super... rozhodně doporučuji.
A poslední jsou laky od AVONU, jejich jednobarevné taky jsou super, kryjí, uschnou rychle a vydrží. Zato takové ty třpitkaté, v lahvičce to vypadalo že budu mít nehty jako disco koule a nakonec jsem měla na nehtu tři třpitky... jinak uschl rychle, ale mě to pokazilo náladu tak, že jsem ho odlakovala.
Děkuji za přečtení a byla bych ráda kdybyste mi napsali váš oblíbený lak :))
K.

Žádné komentáře:

Okomentovat